”Rozmowy z seryjnymi mordercami” – trzymająca w napięciu prawdziwa historia o motywach popełnienia najbrutalniejszych zbrodni

Książka należy do niezwykłej serii historii serwowanych przez Christopera Berry – Dee. ”Rozmowy z seryjnymi mordercami” Christofera Berry – Dee, jak sam opis zamieszczony na okładce wskazuje, to mrożące krew w żyłach studium ludzi – potworów. Bez skrupułów opisuje historie brutalnych, seryjnych morderców, a także nie zawsze skuteczny wymiar sprawiedliwości.

Historia

Historie zamieszczone w książce to efekt podróży autora po ściśle strzeżonych więzieniach w których osadzeni są najbrutalniejsi mordercy. Autorowi udało się zdobyć zaufanie morderców z różnych kontynentów. Dzięki temu przeprowadził wiele rozmówi i wywiadów, szczegółowo omawiając w nich dokonane przez jego rozmówców zbrodnie i starając się dociec, co nimi powodowało, że byli zdolni do dokonania tak brutalnych czynów. To nie tylko opis spotkań autora z mordercami uważanymi za najbardziej amoralnych ludzi na świecie. To ich własne relacje z dokonanych morderstw, które umożliwiają czytelnikowi samodzielny wgląd w psychikę tych ludzi, którzy bez najmniejszych skrupułów pozbawili życia innego człowieka. Jednocześnie jest to opowieść o pozostawiającym wiele do życzenia wymiarze sprawiedliwości.

O książce

Publikacja zawiera zbiór unikatowych wywiadów przeprowadzonych bezpośrednio przez autora. Każda z rozmów zarejestrowana została na taśmie magnetofonowej i filmowej, a ich treść zawiera szczegółowe opisy wszystkich, najbardziej przerażających i brutalnych czynów, których dopuścili się rozmówcy autora. Tak powstały projekt Christopher Berry – Dee złożył w zaskakującą i zdumiewającą książkę, która natychmiast po publikacji, została okrzyknięta klasykiem reportażu kryminalnego. Jest to pozycja tak ciekawa, co brutalna. Podsycając ciekawość czytelnika, zawiera zdjęcia seryjnych morderców, których historia została zawarta na kartach książki. Z uwagi na opisane w publikacji sceny, pozycja dedykowana jest osobom o mocnych nerwach.

O autorze

Christoper Berry – Dee – znany kryminolog śledczy i redaktor magazynu The New Criminologist. Robi coś niesamowitego. Swoją empatią i spokojem, zdobywa zaufanie i potrafi wniknąć w głąb nawet najbardziej zagmatwanych umysłów. Odwiedza więzienia i dzięki swoim umiejętnościom przesłuchuje najbardziej okrutnych morderców, wyciągając na światło dzienne ich motywy, pobudki i przyczyny postępowania. Autor takich pozycji jak: ”Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów”, ”Rozmowa z seryjnymi zabójczyniami”, ”Rozmowa z psychopatami i dzikusami”, ”Twarzą w twarz z seryjnymi zabójcami (Moje rozmowy z najbardziej złymi mężczyznami na świecie)”.

Ludzie zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com